Onze kalender

 

April 2018
 
 
Datum  Activiteit   Uur  Plaats  Wie
 

   
 02  Paasvakantie tot en met 15/4      KS + LS
 16  Zwemmen  VM  Zwembad  3A, 3B, K3
 19  Brandweer Noorderlaan  VM  Antwerpen  5A
 19  Brandweer Noorderlaan  NM  Antwerpen  5B
 19  Infomoment Zeekamp 2018  16.30u  School  Ouders
 23  Zwemmen  VM  Zwembad  3A, 3B, K3
 25  Afhalen Vlaaien Vlaaienslag  12.00u en 16.00u  School  ouders
 26  Oudercontact  Vanaf 16.00u  School  LS
 27  Kinderboerderij: maak je eigen brood  VM + NM  Rivierenhof  3A
 27  Toneelvoorstelling 'Blanche en Forza'   VM  Berchem  1A, 1B
 30  Plaatselijke vrije dag      KS + LS
 


Mei 2018
 
 
Datum  Activiteit   Uur  Plaats  Wie
 

   
 01  Vrije dag, dag van de arbeid      KS + LS
 02  Kleuterkoffer: Tuin van Zip  VM  Rivierenhof  K1A
 03  Kleuterkoffer: Tuin van Zip  VM  Rivierenhof  K1B
 03  Kleuterkoffer: Tuin van Zip  NM  Rivierenhof  K1C
 04  Hidrodoe + Netepark  VM + NM  Herentals  4A, 4B
 05  Lentefeest  NM  School  KS + LS
 07  Zwemmen  VM  Zwembad  3A, 3B, K3
 07  Tjakkie Lente  NM  Rivierenhof  1A
 08  Tjakkie Lente  VM  Rivierenhof  1B
 09  Plaatselijke vrije dag      KS + LS
 10  Vrije dag: Hemelvaart      KS + LS
 11  Vrije dag      KS + LS
 14  Zwemmen  VM  Zwembad  3A, 3B, K3
 15  Sportsterrendag  VM+NM  Berchem  5A, 5B, 6A,6B
 16  Kinderboerderij Mikerf  VM  Brasschaat  K1
 17  Kinderboerderij: maak je eigen brood  VM + NM  Rivierenhof  3B
 18  Sprookjeshuis  VM  Rivierenhof  K3B
 18  Sportsterrendag  VM + NM  Berchem  1e en 2e graad LS
 21  Vrije dag: pinkstermaandag      KS + LS
 22  Schoolfotograaf klasfoto's  VM  School  KS + LS
 25  Midden in de moestuin  VM + NM  Rivierenhof  4B
 28  Zwemmen sportweken  VM  Zwembad  
 28  Kleutermenu: capoeira  VM  School  K3A, K3B
 28  Efteling  VM+NM  Kaatsheuvel (NL)  4A, 4B
 30  Lentewandeling  VM  Rivierenhof  2A
 31  Rapport 4    School  LS
 31  Oudercontact  Vanaf 16.00u  School  KS
 
 
 
 
Juni 2018
 
 
Datum  Activiteit   Uur  Plaats  Wie
 

   
 01  Familiepark Harry Malter  VM + NM  Heusden  1A,1B, 2A, 2B
 01  Domein Lieteberg  VM + NM  Zutendaal  4A, 4B
 01  Voorstelling 'Berenjacht'  VM  School  K1
 04  Zwemmen sportweken  VM  Zwembad  
 04  Kleutermenu: Capoeira  VM  School  K3C, K3D
 05  Lentewandeling  VM  Rivierenhof  2B
 05  Zintuigentocht  9.30-11.30u  Rivierenhof  4A
 05  Zintuigentocht  13.00-15.00u  Rivierenhof  4B
 06  Schoolcross  VM  Rivierenhof  K3 + LS
 11  Zwemmen sportweken  VM  Zwembad  
 12  Sprookjeshuis  NM  Rivierenhof  K3A
 18  Flipperland  VM + NM  Herselt  KS
 18  Zwemmen sportweken  VM  Zwembad  
 18  Sportopia  NM  Antwerpen  4A, 4B
 19  Sprookjeshuis  VM  Rivierenhof  K3C
 19  Sprookjeshuis  NM  Rivierenhof  K3D
 19  Midden in de moestuin  9.30-15.00u  Rivierenhof  4A
 22  Sportopia  VM  Antwerpen  5A, 5B, 6A, 6B
 25  Zwemmen sportweken  VM  Zwembad  
 25  Fietstocht  VM + NM    5A, 5B, 6A, 6B
 25  Schure Lure  VM + NM  Borsbeek  1A, 1B, 2A, 2B
 26  Fietstocht reservedatum  VM + NM    5A, 5B, 6A, 6B
 27  Parkspel  VM  Rivierenhof  LS
 27  Proclamatie oudste kleuters  17.00u  School  KS
 27  Proclamatie 6e leerjaar  19.00u  School  6A, 6B
 27  Bedankingsdrink  20.00u  School  Genodigden
 28  Voetbal en trefbal  NM  Rivierenhof  5A, 5B, 6A, 6B
 28  Rapport 5    School  LS
 28  Oudercontact  Vanaf 16.00u  School  LS
 29  Laatste schooldag tot 12.10u      KS + LS
 
 

  Vakanties komende jaren: Klik hier