Onze kalender


 
December 2018
 
 
Datum  Activiteit   Uur  Plaats  Wie
 

   
 03  Zwemmen  VM  Zwembad  4A, 4B, 2A, 2B
 06  Sinterklaas op School  VM + NM  School  KS + LS
 10  Zwemmen  VM  Zwembad  4A, 4B, 2A, 2B
 14  Bezoek aan Sint-Jozef Borsbeek  NM  Borsbeek  6A, 6B
 14  Kerstfeest  16.00u  school  Ouders
 17  Zwemmen  VM  Zwembad  4A, 4B, 2A, 2B
 18  Uraniamobiel  VM  School  2A, 2B
 20  Rapport 2  VM + NM  School  LS
 24  Kerstvakantie tot en met 6 januari 2019  VM + NM    KS + LS
 
 

Januari 2019
 
 
Datum  Activiteit   Uur  Plaats  Wie
 

   
 07  Hervatten van de lessen  VM + NM  School  KS + LS
 07  Zwemmen  VM  Zwembad  4A, 4B, 2A, 2B
 08  Voorstelling 'Karst mist Kerst'  NM  Het Paleis  4A, 4B
 14  Zwemmen  VM  Zwembad  4A, 4B, 2A, 2B
 21  Zwemmen  VM  Zwembad  4A, 4B, 2A, 2B
 23  Doe-Boerderij  VM  Rivierenhof  1A
 25  Speelgoedmuseum  VM + NM  Mechelen  3A, 3B
 28  Zwemmen  VM  Zwembad  5A, 5B, K3C, K3D
 29  Oudercontact - op aanvraag  16.00u  School  LS
 30  Doe-Boerderij  VM  Rivierenhof  1B
 30  Koffiebabbel ouders instappers  10.30u  School  Ouders
 
 
 
Februari 2019
 
 
Datum  Activiteit   Uur  Plaats  Wie
 

   
 04  Zwemmen  VM  Zwembad  5A, 5B, K3C, K3D
 06  Plaatselijke vrije dag  VM + NM    KS + LS
 11  Zwemmen  VM  Zwembad  5A, 5B, K3C, K3D
 12  Grootoudersfeest groep 1  VM  School  KS
 12  Vertellen en verzinnen  VM + NM  Rivierenhof  3A
 13  Grootoudersfeest groep 2  VM  School  KS
 14  Vertellen en verzinnen  VM + NM  Rivierenhof  3B
 18  Zwemmen  VM  Zwembad  5A, 5B, K3C, K3D
 19  Voorstelling 'Rebel'   VM  Theatergarage  2A, 2B
 20  Vrije dag: pedagogische studiedag  VM    KS + LS
 25  Zwemmen  VM  Zwembad  5A, 5B, K3C, K3D
 28  Rapport 3  VM + NM  School  LS
  
 
 

Maart 2019
 
 
Datum  Activiteit   Uur  Plaats  Wie
 

   
 01  Kinderboerderij 'Maak je eigen kaas'  VM + NM  Rivierenhof  5A, 5B
 04  Krokusvakantie van 4 tot en met 10 maart  VM + NM    KS + LS
 11  Hervatten van de lessen  VM + NM    KS + LS
 11  Zwemmen  VM  Zwembad  5A, 5B, K3C, K3D
 14  Studio Globo (groep 1)  VM  Berchem  Derde Graad
 14  Studio Globe (groep 2)  NM  Berchem  Derde Graad
 15  Kleutermenu: yoga initiatie  VM  School  K3A, K3B
 18  Zwemmen  VM  Zwembad  5A, 5B, K3C, K3D
 18  Studio Globo (Groep 3)  NM  Berchem  Derde Graad
 22  Kleutermenu: yoga initiatie  VM  School  K3C, K3D
 25  Zwemmen  VM  Zwembad  5A, 5B, K3C, K3D
 26  Zintuigentocht  VM  Rivierenhof  4A, 4B
 
 
 
April 2019
 
 
Datum  Activiteit   Uur  Plaats  Wie
 

   
 01  Zwemmen  VM  Zwembad  3A, 3B, K3A, K3B
 01  Hidrodoe/Netepark  VM+NM  Herentals  4A, 4B
 04  Oudercontact  16.00u  School  LS
 08  Paasvakantie tot en met 22 april  VM + NM    KS + LS
 23  Hervatten van de lessen  VM + NM  School  KS + LS
 27  Eerste Communie  10.00u  Xaveriuskerk  Eerste graad
 29  Zwemmen  VM  Zwembad  3A, 3B, K3A, K3B
 30  Sprookjeswandeling 'Wiebel is jarig'  VM  Rivierenhof  K3C
 30  ZOO-bezoek  VM + NM  Antwerpen  4A, 4B
  

 
Mei 2019
 
 
Datum  Activiteit   Uur  Plaats  Wie
 

   
 01  Vrije dag: dag van de arbeid  VM    KS + LS
 04  Lentefeest  NM  School  KS + LS
 06  Zwemmen  VM  Zwembad  3A, 3B, K3A, K3B
 07  Sprookjeswandeling 'Wiebel is jarig'  VM  Rivierenhof  K3A
 07  Sprookjeswandeling 'Wiebel is jarig'  NM  Rivierenhof  K3B
 07  Tjakkie Lente  NM  Rivierenhof  2A, 2B
 08  Vrije dag: Pedagogische Studiedag  VM    KS + LS
 09  Sprookjeswandeling 'Wiebel is jarig'  VM  Rivierenhof  K3D
 13  Zwemmen  VM  Zwembad  3A, 3B, K3A, K3B
 13  Bezoek Brandweer Antwerpen  VM  Antwerpen  5A
 13  Bezoek Brandweer Antwerpen  NM  Antwerpen  5B
 16  Rapport 4  VM + NM  School  LS
 16  Oudercontact  16.00u  School  KS
 20  Zwemmen  VM  Zwembad  3A, 3B, K3A, K3B
 20  Lentewandeling  VM  Rivierenhof  1B
 20  Milieuboot  VM  Wijnegem  5A, 5B
 20  Milieuboot  NM  Wijnegem  6A, 6B
 23  Sportdag  VM+NM    5A, 5B, 6A, 6B
 27  Zwemmen  VM  Zwembad  3A, 3B, K3A, K3B
 28  Lentewandeling  NM  Rivierenhof  1A
 28  Lilse Bergen  VM + NM  Lille  3A, 3B
 29  Vrije dag  VM    KS + LS
 30 - 31  Vrije dagen: Hemelvaart  VM + NM    KS + LS
 
 
 
Junl 2019
 
 
Datum  Activiteit   Uur  Plaats  Wie
 

   
 03  Zwemmen  VM  Zwembad  3A, 3B, K3A, K3B
 03  Volkssterrenwacht Urania  VM  Hove  6A, 6B
 04  Kleutermenu 'Lettergekletter'  VM  Antwerpen  K3A
 05  Koffiebabbel ouders instappers  10.30u  School  KS
 06  Kleutermenu 'Lettergekletter'  VM  Antwerpen  K3B
 06  Boer voor één dag  VM + NM  Rivierenhof  3A
 07  Kleutermenu 'Lettergekletter'  VM  Antwerpen  K3C
 07  Sportsterrendag  VM+NM  Herentals  3A, 3B, 4A, 4B
 10  Vrije dag: pinkstermaandag  VM + NM    KS + LS
 11  Kleutermenu 'Lettergekletter'  VM  Antwerpen  K3D
 11  Boer voor één dag  VM + NM  Rivierenhof  3B
 17  Zwemmen  VM  Zwembad  3A, 3B, K3A, K3B
 19  Schoolcross  VM  Rivierenhof  KS + LS
 24  Zwemmen: sportweken  VM  Zwembad  
 25  Schure Lure  VM + NM  Borsbeek  1A, 1B, 2A, 2B
 27  Rapport 5  VM + NM  School  LS
 29  Zwemmen  VM  Zwembad  3A, 3B, K3A, K3B
  
  
      Vakanties komende jaren: Klik hier