Contact leerkrachten

 
Kleuterafdeling:

 

K1A Koalaklas                  Juf Silke Bossuyt              silke.bossuyt@sgkod.be

                                    Juf Sandra Gielis               sandra.gielis@sgkod.be

K1B Eendjesklas               Juf Els Strybos                 els.strybos@sgkod.be

                                    Juf Veerle Wouters           veerle.wouters@sgkod.be

K1C Pinguinklas                Juf Aili Witters                 aili.witters@sgkod.be

Juf Vicka Martinvicka.martin@sgkod.be

K1D Kikkerklas                Juf Jolien Van Herck          jolien.vanherck@sgkod.be

K3A Uilenklas                 Juf Liesbet Van Keer               liesbet.vankeer@sgkod.be

K3B Vissenklas                 Juf Debbie Sels                debora.sels@sgkod.be

K3C Drakenklas                Juf Ann Cools                   ann.cools@sgkod.be

                                    Juf Vicka Martinvicka.martin@sgkod.be

K3D Schildpaddenklas        Juf Jirina Stolk         jirina.stolk@sgkod.be

L.O.                              Juf Chaja Callens              chaja.callens@sgkod.be

 

Zorgleerkrachten Kleuterschool:

 

Juf Marjolein Goethart                                  marjolein.goethart@sgkod.be

 

Afdeling lagere school:

 

1A aap klas            Meester Stefaan Buys                 stefaan.buys@sgkod.be

                           Juf Annemiek Van Wegen            annemiek.vanwegen@sgkod.be

1B beer klas           Juf Melissa Prinsmel                   melissa.prinsmel@sgkod.be

2A haaienklas         Juf Carine Baeten                      carine.baeten@sgkod.be

                           Juf Anouck Sels                         anouck.sels@sgkod.be

2B giraffenklas        Juf Anke Van Vlem                     anke.vanvlem@sgkod.be

3A                       Juf Tessa Feyens                       tessa.feyens@sgkod.be

3B                       Meester Tom De Kesel                tom.dekesel@sgkod.be

4A                       Juf Eef Merckx                          eva.merckx@sgkod.be

4B                       Juf Britt Van Bladel                    britt.vanbladel@sgkod.be

5A                       Juf Eline Van Ocken                    eline.vanocken@sgkod.be

5B                      Juf Katrien Monnissen                 katrien.monnissen@sgkod.be

6A                       Juf Michèle Snoeckx                   michele.snoeckx@sgkod.be

6B                       Juf Jessica Brouckaers                 jessica.brouckaers@sgkod.be

                           Juf An Willems                          an.willems@sgkod.be

 

L.O.                     Meester Senne Trogh                  senne.trogh@sgkod.be

                           Meester Maarten Meyer               maarten.meyer@sgkod.be

 

Zorgleerkrachten Lagere School:

 

         Juf An Willems                                   an.willems@sgkod.be

         Verantwoordelijk voor de tweede en derde graad.

 

         Juf Anouck Sels                                  anouck.sels@sgkod.be

         Verantwoordelijk voor het tweede leerjaar.

 

         Juf Annemiek Van Wegen                     annemiek.vanwegen@sgkod.be

         Verantwoordelijk voor het eerste leerjaar.

Juf Masha Weeninkmasha.weenink&sgkod.be 

AN leerlingen 

 

ICT-coördinator:

 

         Juf Mink Van Hoof                       minke.vanhoof@sgkod.be