Onze kalender

 
 
Februari 2018
 
 
Datum  Activiteit   Uur  Plaats  Wie
 

   
 02  Speelgoedmuseum  VM + NM  Mechelen  3A, 3B
 02  Technopolis  VM + NM  Mechelen  5A, 5B, 6A, 6B
 05  Zwemmen  VM  Zwembad  5A, 5B, K3
 06  Toneel 'Wervelkind'  NM    5A, 5B, 6A, 6B
 12  Krokusvakantie tot en met 18/2  VM + NM    KS + LS
 19  Zwemmen  VM  Zwembad  5A, 5B, K3
 20  Kleutermenu: MHKA  VM  Antwerpen  K3A, K3B
 21  Wondere Pluim schrijfdag  VM    LS
 22  Kleutermenu: MHKA  VM  Antwerpen  K3C, K3D
 26  Zwemmen  VM  Zwembad  5A, 5B, K3
 
 
 
Maart 2018
 
 
Datum  Activiteit   Uur  Plaats  Wie
 

   
 02  Schoolbezoek Sint-Jozef Borsbeek  VM  Borsbeek  6A, 6B
 05  Zwemmen  VM  Zwembad  5A, 5B, K3
 06  Kinderboerderij: maak je eigen kaas  VM + NM  Rivierenhof  5A
 12  Zwemmen  VM  Zwembad  3A, 3B, K3
 13  Rapport 3    School  LS
 19  Zwemmen  VM  Zwembad  3A, 3B, KS
 22  Kleuterparadijs  VM  Mortsel  K1
 22  Kleuterparadijs  NM  Mortsel  K3
 23  Kleutermenu: Biba en Loeba  VM  School  K3A, B, C, D
 23  Bezoek aan Sint-Jozef Borsbeek  VM  Borsbeek  6A, 6B
 26  Zwemmen  VM  Zwembad  3A, 3B, KS
 30  Planckendael  VM + NM  Muizen  4A, 4B
 
  
 

April 2018
 
 
Datum  Activiteit   Uur  Plaats  Wie
 

   
 02  Paasvakantie tot en met 15/4      KS + LS
 16  Zwemmen  VM  Zwembad  3A, 3B, K3
 19  Brandweer Noorderlaan  VM  Antwerpen  5A
 19  Brandweer Noorderlaan  NM  Antwerpen  5B
 23  Zwemmen  VM  Zwembad  3A, 3B, K3
 26  Oudercontact  Vanaf 16.00u  School  LS
 27  Kinderboerderij: maak je eigen brood  VM + NM  Rivierenhof  3A
 30  Plaatselijke vrije dag      KS + LS
 


Mei 2018
 
 
Datum  Activiteit   Uur  Plaats  Wie
 

   
 01  Vrije dag, dag van de arbeid      KS + LS
 02  Kleuterkoffer: Tuin van Zip  VM  Rivierenhof  K1A
 03  Kleuterkoffer: Tuin van Zip  VM  Rivierenhof  K1B
 03  Kleuterkoffer: Tuin van Zip  NM  Rivierenhof  K1C
 04  Hidrodoe + Netepark  VM + NM  Herentals  4A, 4B
 05  Lentefeest  NM  School  KS + LS
 07  Zwemmen  VM  Zwembad  3A, 3B, K3
 07  Tjakkie Lente  NM  Rivierenhof  1A
 08  Tjakkie Lente  VM  Rivierenhof  1B
 09  Plaatselijke vrije dag      KS + LS
 10  Vrije dag: Hemelvaart      KS + LS
 11  Vrije dag      KS + LS
 14  Zwemmen  VM  Zwembad  3A, 3B, K3
 17  Kinderboerderij: maak je eigen brood  VM + NM  Rivierenhof  3B
 18  Sportsterrendag  VM + NM  Berchem  1e en 2e graad LS
 18  Volkssterrenwacht Urania  VM + NM  Hove  6A, 6B
 21  Vrije dag: pinkstermaandag      KS + LS
 25  Midden in de moestuin  VM + NM  Rivierenhof  4B
 28  Zwemmen sportweken  VM  Zwembad  
 28  Kleutermenu: capoeira  VM  School  K3A, K3B
 30  Lentewandeling  VM  Rivierenhof  2A
 31  Rapport 4    School  LS
 31  Oudercontact  Vanaf 16.00u  School  KS
 
 
 
 
Juni 2018
 
 
Datum  Activiteit   Uur  Plaats  Wie
 

   
 01  Familiepark Harry Malter  VM + NM  Heusden  1A,1B, 2A, 2B
 01  Domein Lieteberg  VM + NM  Zutendaal  4A, 4B
 01  Voorstelling 'Berenjacht'  VM  School  K1
 04  Zwemmen sportweken  VM  Zwembad  
 04  Kleutermenu: Capoeira  VM  School  K3C, K3D
 05  Lentewandeling  VM  Rivierenhof  2B
 05  Zintuigentocht  9.30-11.30u  Rivierenhof  4A
 05  Zintuigentocht  13.00-15.00u  Rivierenhof  4B
 11  Zwemmen sportweken  VM  Zwembad  
 18  Zwemmen sportweken  VM  Zwembad  
 18  Sportopia  NM  Antwerpen  4A, 4B
 19  Midden in de moestuin  9.30-15.00u  Rivierenhof  4A
 25  Zwemmen sportweken  VM  Zwembad  
 25  Fietstocht  VM + NM    5A, 5B, 6A, 6B
 25  Schure Lure  VM + NM  Borsbeek  1A, 1B, 2A, 2B
 26  Fietstocht reservedatum  VM + NM    5A, 5B, 6A, 6B
 27  Parkspel  VM  Rivierenhof  LS
 27  Proclamatie oudste kleuters  17.00u  School  KS
 27  Proclamatie 6e leerjaar  19.00u  School  6A, 6B
 27  Bedankingsdrink  20.00u  School  Genodigden
 28  Voetbal en trefbal  NM  Rivierenhof  5A, 5B, 6A, 6B
 28  Rapport 5    School  LS
 28  Oudercontact  Vanaf 16.00u  School  LS
 29  Laatste schooldag tot 12.10u      KS + LS
 
 

  Vakanties komende jaren: Klik hier